facebook

ul. Rzeźbiarska 46
04-620 Warszawa

KANCELARIA ZŁÓŻ OFIARĘ

Wykaz kapłanów

proboszczks. Piotr Pieniążek02.1942–02.1955
wikariuszks. Stanisław Klupczyński07.1942-01.1945
wikariusz ks. Zdzisław Dobecki02.1945-09.1945
wikariuszks. Leon Kotyński09.1945-07.1946
wikariuszks. Stefan Sołtyszewski07.1946-09.1946
wikariuszks. Wacław Turaj09.1946-12.1947
wikariuszks. Jerzy Wolff09.1947-02.1954
wikariuszks. Franciszek Różalski12.1947-06.1952
wikariuszks. Andrzej Santorski08.1953-09.1958
wikariuszks. Bolesław Myczka03.1954-03.1955
proboszczks. Tadeusz Zakrzewski02.1955-03.1957
wikariuszks. Adam Frankowski03.1955-01.1957
wikariuszks. Jan Makowski01.1957-06.1962
proboszczks. Stefan Ulatowski03.1957-11.1973
wikariuszks. Jan Marcjan09.1958-01.1959
wikariuszks. Jerzy Różalski01.1959-09.1959
wikariuszks. Tomasz Bojasiński09.1959-06.1962
wikariuszks. Stanisław Konarzewski06.1962-06.1963
wikariuszks. Henryk Żółkiewski06.1962-06.1963
wikariuszks. Tadeusz Dąbrowski06.1963-09.1966
wikariuszks. Bogusław Płatwa06.1963-06.1970
rezydentks. Juliusz Piotrowski30.08.1966-1967
wikariuszks. Jan Gastołek09.1966-06.1970
rezydentks. Piotr Jełowicki06.1967-06.1968
rezydentks. Krzysztof Małachowski08.1968 -1971
wikariuszks. Wiesław Dubiela06.1970-1971
wikariuszks. Zbigniew Rogatko06. 1970-1971
wikariuszks. Marian Bigaj09.1971-06.1973
ekonomks. Marian Godlewski11.1973-03.1974
wikariuszks. Marian Pęzik06.1973-11.1977
rezydentks. Stefan Ulatowski11.1973-1976
wikariuszks. Feliks Chudzik06.1975-10.1975
wikariuszks. Jerzy Popiełuszko10.1975-05.1978
wik.ekon.ks. Kazimierz Zastawny05.1976-08.1976
proboszczks. Kazimierz Zastawny08.1976-10.1976
wik.ekonks. Wiesław Kalisiak10.1976-01.1977
proboszczks. Wiesław Kalisiak01.1977 -10.2006
wikariuszks. Stanisław Bereda06.1976-11.1979
wikariuszks. Stefan Sut05.1978-12.1978
wikariuszks. Zygmunt Wirkowski11.1979-06.1983
wikariuszks. Jan Zieliński11.1977-05.1978
wikariuszks. Kazimierz Bazarnik07.1978-05.1982
wikariuszks. Zbigniew Szczypek22.06.1980-31.05.1982
wikariuszks. Paweł Piotrowski31.05.1982-07.06.1984
wikariuszks. Roman Trzciński31.05.1982-brak danych
wikariuszks. Wojciech Makowski31.05.1982-15.06.1985
wikariuszks. Stanisław Plichta15.06.1985-10.06.1987
wikariuszks. Bogdan Stelmach15.06.1984-15.06.1985
wikariuszks. Krzysztof Wojno15.06.1985-10.06.1987
wikariuszks. Krzysztof Bardski10.06.1987-15.06.1988
wikariuszks. Bogdan Bartold10.06.1987-15.06.1989
wikariuszks. Krzysztof Kulbat15.06.1988-19.08.1991
wikariuszks. Ireneusz Węgrzynowicz15.06.1989-22.06.1993
wikariuszks. Dariusz Cempura19.08.1991-17.06.2002
wikariuszks. Adam Kurowski22.06.1993-22.06.1996
wikariuszks. Przemysław Macios22.06.1995-20.06.2000
wikariuszks. Paweł Sołowiej22.06.1996-18.06.1998
wikariuszks. Dariusz Marczak26.06.1998-18.06.2002
wikariuszks. Paweł Kalinowski28.06.1997-18.06.2001
wikariuszks. Artur Szajko30.06.2000-20.06.2003
wikariuszks. Robert Długosz30.06.2001-18.06.2002
wikariuszks. Krzysztof Abramowski29.06.2002- 30.06.2005
wikariuszks. Marek Kozłowski29.06.2002 - 30.06.2005
wikariuszks. Jerzy Danecki28.06.2003-24.06.2004
wikariuszks. Sławomir Kielczyk26.06.2004 – 06.2009
wikariuszks. Dariusz Marczak01.07.2005 – 01.07.2007
rezydentks. Michał Skibiński20.03.1981-20.06.1997
rezydentks. Zbigniew Galiński (o. Placyd OSB)1977-1998
proboszczks. Stanisław Markowski19.12.2006 – 05.12.2008
proboszczks. Marek Doszko07.12.2008-
wikariuszks. Krzysztof Filipowicz01.07.2005 – 01.11.2007
wikariuszks. Grzegorz Karolak01.07.2007 –18.01.2009
rezydentks. Mariusz Wedziuk19.06.2008-
rezydentks. Kazimierz Zoch-Chrabołowski29.08.2009-
wikariuszks. Konrad Hasior29.08.2009 – 29.08.2010
wikariuszks. Adam Kurowski29.08.2010 – 26.08.2015
rezydentks. Eugeniusz Jankowski06.07.2013 – 26.08.2016
wikariuszks. Marek Filipczuk26.08.2015 – 26.08.2016
wikariuszks. Paweł Cieślik26.08.2016 – 
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie-Aninie | Logowanie