Złóż ofiarę

Drodzy Parafianie!
W tym bardzo trudnym czasie wielu z nas doświadcza trudności materialnych. Faktem jest, że dotyczy to również naszej wspólnoty parafialnej. Ofiary składane dotychczas na tacę stanowiły wielką pomoc w codziennym funkcjonowaniu naszej parafii. Wiemy, że w wyniku epidemii koronawirusa wiele rodzin utraciło możliwość wykonywania pracy, a tym samym stały dochód. Tym bardziej doceniamy troskę wielu osób, które pytają w jaki sposób mogą wspierać materialnie naszą parafię w okresie epidemii. Czy istnieje coś takiego jak „wirtualna taca”?
Jeśli ktokolwiek z Was ma życzenie materialnie wspomóc funkcjonowanie parafii, może to uczynić dokonując wpłaty na konto parafii. Przy tej okazji dziękujemy za Waszą troskę i współodpowiedzialność. Niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim ofiarodawcom.

Parafia MB Królowej Polski

Bank PKO BP