Bierzmowanie

Przygotowanie do bierzmowania ma na celu pogłębienie wiary młodego człowieka i zachętę do zaangażowania się w życie Kościoła. W przygotowaniu do sakramentu bierzmowania uczestniczy młodzież klas pierwszych licealnych, przy czym dotyczy to tych osób, które mieszkają na terenie naszej parafii. Osoby, które regularnie uczestniczą w niedzielnej mszy świętej w Aninie oraz są związane z naszą wspólnotą parafialną, a należą do innych parafii, powinny zgłosić się do parafii zamieszkania i otrzymać zgodę na przygotowanie do sakramentu w innej parafii.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNO-MODLITEWNE

Młodzież klas pierwszych licealnych, która rozpocznie przygotowanie, zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne w niedzielę 24.10.2021, które odbędzie się bezpośrednio po mszy świętej wieczornej. Zostanie na nim m.in. przedstawiony tegoroczny program przygotowania do sakramentu bierzmowania.