Chór parafialny

Chór parafialny (dawniej schola), to grupa osób powyżej 15. roku życia, która śpiewa podczas mszy świętych w niedzielę i święta. Jeśli zastanawiałeś/-aś się, czyje głosy prowadzą śpiewy podczas liturgii Triduum Paschalnego, czuwania przed Pasterką czy podczas procesji Bożego Ciała, to rozwiewamy wszelkie wątpliwości: podczas tych wydarzeń śpiew prowadzi właśnie ten chór. W chórze śpiewają zarówno dziewczyny i kobiety, jak i mężczyźni. Zróżnicowanie głosów, barw, doświadczenia śpiewaczego i emisji stanowią siłę tej grupy. Dlatego niezależnie od tego, czy śpiewałeś, czy śpiewasz, czy wydaje Ci się, że umiesz lub nie, zapraszamy na nasze próby. Zrobimy wszystko, byś poczuł/-a się jak u siebie!
Otwarte próby chóru odbywają się w środy o godzinie 19:15, w salce pod kancelarią parafialną. Zapraszamy na próby także tych, którzy przygodę ze śpiewaniem w kościele mają jeszcze przed sobą.

Jeśli nie wiesz, jak trafić albo masz jakiekolwiek pytania dotyczące chóru, skontaktuj się z panem organistą Waldemarem Pawlikiem (tel. 608 309 743) lub p. Dominikiem (tel. 600 129 807). Więcej informacji na stronie: www.organywaninie.pl zakładka chór lub na specjalnej grupie Facebooka: ANIN – kościółkowe śpiewanie