Pierwsza Komunia święta

Przygotowanie dzieci i rodziców do Pierwszej Komunii odbywa się w naszej parafii w drugą niedzielę miesiąca. Dzieci i rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30, którą odprawia wówczas Ksiądz Proboszcz. Bezpośrednio po Mszy rodzice udają się do dolnej kaplicy na katechezę prowadzoną przez małżonków zaangażowanych w Domowy Kościół. W tym czasie dzieci uczestniczą w próbie śpiewu, prowadzonej przez s. Paulinę, katechetkę w SP nr 218.

Zgodnie  z przyjętym programem w poszczególne niedziele dzieci otrzymują przedmioty kultu religijnego, które pomagają im w duchowym przygotowaniu do sakramentu pokuty i Eucharystii.

Za przygotowanie dzieci i rodziców do Pierwszej Komunii w naszej parafii odpowiadają Ksiądz Proboszcz i siostra Paulina.

Ewentualne pytania i szczegółowe informacje: anin.parafia@wp.pl